PAP bush PAP14050-P20
Part number : PAP14050-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP14050-P20 Generic has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 50 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    343  G
  • SPECIFIC
    0
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description