PAP bush PAP13080-P20
Part number : PAP13080-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP13080-P20 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 80 mm.
  4 parts in stock (4 days ago )
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    500  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description