PAP bush PAP13060-P14
Part number : PAP13060-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP13060-P14 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 60 mm.
  3 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    130  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    135  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    445  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description