PAP bush PAP13050-P20
Part number : PAP13050-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP13050-P20 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 50 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    330  G
  • SPECIFIC
    P20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description