PAP bush PAP12513060-P20
Part number : PAP12513060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP12513060-P20 Generic has an inside diameter of 125 mm, an outside diameter of 130 mm and a length of 60 mm.
  15 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51106-SKF SKF
THRUST BALL BEARING 51106-SKF
PAP bush - PAP3020-P20 GEN
PAP BUSH PAP3020-P20
  • INSIDE DIAMETER
    125  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    374  G
  • SPECIFIC
    P20
Description