PAP bush PAP125110-P20
Part number : PAP125110-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP125110-P20 Generic has an inside diameter of 125 mm, an outside diameter of 130 mm and a length of 110 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP125100-P10 GEN
PAP BUSH PAP125100-P10
Rod end GE - GE30-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP
Waterproof
ROD END GE GE30-ES-2RS-DUNLOP
  • INSIDE DIAMETER
    125  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    110  MM
  • WEIGHT
    704  G
  • SPECIFIC
    P10
Description