PAP bush PAP1220-P20-KS
Part number : PAP1220-P20-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1220-P20-KS KS has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 20 mm.
  45 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6205-C3-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6205-C3-SKF
PAP bush - PAP1220-P20 GEN
PAP BUSH PAP1220-P20
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description