PAP bush PAP1220-P14-KS
Part number : PAP1220-P14-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1220-P14-KS KS has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 20 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-14-10 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-14-10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    5  G
  • SPECIFIC
    P10
Description