PAP bush PAP1208-P14
Part number : PAP1208-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1208-P14 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 8 mm.
  50+ parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61902-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61902-2RS
PAP bush - PAP1208-P10 GEN
PAP BUSH PAP1208-P10
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    30  G
  • SPECIFIC
    14
Description