PAP bush PAP120110-P20
Part number : PAP120110-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP120110-P20 Generic has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 125 mm and a length of 110 mm.
  8 to 10 days (10 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6206-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6206-2RSH-SKF
PAP bush - PAP110115-P10 GEN
PAP BUSH PAP110115-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    110  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    673  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description