PAP bush PAP120100-P10
Part number : PAP120100-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP120100-P10 Generic has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 125 mm and a length of 100 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
External circlip - CIRCLIP-EXT-70 GEN
EXTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-EXT-70
Deep groove ball bearing - 3207-A-2RS1TN9-MT33-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 3207-A-2RS1TN9-MT33-SKF
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    712  G
Description