PAP bush PAP10560-P10
Part number : PAP10560-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP10560-P10 Generic has an inside diameter of 105 mm, an outside diameter of 110 mm and a length of 60 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Anti-vibration mount PM - PM4030-10 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PM PM4030-10
PAP bush - PAP4040-P20-KS KS
PAP BUSH PAP4040-P20-KS
  • OUTSIDE DIAMETER
    110  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    376  G
Description