PAP bush PAP10080-P10
Part number : PAP10080-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP10080-P10 Generic has an inside diameter of 100 mm, an outside diameter of 105 mm and a length of 80 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (2 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
PAP bush - PAP10080-P20 GEN
PAP BUSH PAP10080-P20
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    478  G
Description