PAP bush PAP1006-P10
Part number : PAP1006-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1006-P10 Generic has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 6 mm.
  14 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61901-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61901-2RS
PAP bush - PAP1010-P10 GEN
PAP BUSH PAP1010-P10
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • WEIGHT
    2  G
Description