PAP bush PAP0510-P10-KS
Part number : PAP0510-P10-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP0510-P10-KS KS has an inside diameter of 5 mm, an outside diameter of 7 mm and a length of 10 mm.
  10 parts in stock (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-TN9-C3-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-TN9-C3-SKF
PAP bush - PAP0610-P10 GEN
PAP BUSH PAP0610-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    5  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    7  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
Description