PAP bush EGB5060-E50-Y-INA
Part number : EGB5060-E50-Y-INA
INA
Description
The Pap Bush known by the reference EGB5060-E50-Y-INA INA has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 60 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    170  G
  • SPECIFIC
    P20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description