Flanged bush PAF25165-P10-KS
Part number : PAF25165-P10-KS
KS
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF25165-P10-KS KS has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 16.5 mm.
  27 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
External circlip - CIRCLIP-EXT-23 GEN
EXTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-EXT-23
Deep groove ball bearing - 6203-2RSH-C3-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6203-2RSH-C3-SKF
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • WEIGHT
    18  G
Description