Flanged bush PAF25115-P14-KS
Part number : PAF25115-P14-KS
KS
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF25115-P14-KS KS has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 11.5 mm.
  12 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61904-2RS1-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61904-2RS1-SKF
PAP bush - PAP2525-P10 GEN
PAP BUSH PAP2525-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    11.5  MM
  • WEIGHT
    14  G
Description