Flanged bush PAF20215-P10-KS
Part number : PAF20215-P10-KS
KS
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF20215-P10-KS KS has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 23 mm and a length of 21.5 mm.
  26 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 7202-BEP-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 7202-BEP-SKF
PAP bush - PAP2020-P11-KS KS
PAP BUSH PAP2020-P11-KS
  • THICKNESS
    21.5  MM
  • WEIGHT
    19  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description