Flanged bush PAF20165-P10-KS
Part number : PAF20165-P10-KS
KS
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF20165-P10-KS KS has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 23 mm and a length of 16.5 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6002-2Z-C3-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6002-2Z-C3-SKF
Internal circlip - CIRCLIP-INT-35 GEN
INTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-INT-35
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • WEIGHT
    15  G
Description