Flanged bush PAF2016.50-P14-KS
Part number : PAF2016.50-P14-KS
KS
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF2016.50-P14-KS KS has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 23 mm and a length of 16.5 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • WEIGHT
    19  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description