Flanged bush PAF18120-P20
Part number : PAF18120-P20
GEN
Description
The Flanged Bush known by the reference PAF18120-P20 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 12 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Flanged bush - PAF1812-P10 GEN
FLANGED BUSH PAF1812-P10
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    7  G
  • SPECIFIC
    P20
Description