Oil filled flanged bronze bush BNZF8-15-18-2-20
Part number : BNZF8-15-18-2-20
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF8-15-18-2-20 Generic has an inside diameter of 8 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSF - TSF008-C GEN
ROD END TSF TSF008-C
Oil filled plain bronze bush - BNZ8-15-6 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ8-15-6
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    20  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    18  MM
Description