Oil filled flanged bronze bush BNZF6-12-14-2-8
Part number : BNZF6-12-14-2-8
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF6-12-14-2-8 Generic has an inside diameter of 6 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 8 mm. It is manufactured in .
  43 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 605-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 605-2RS
Oil filled flanged bronze bush - BNZF8-12-16-2-8 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF8-12-16-2-8
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    3  G
Description