Oil filled flanged bronze bush BNZF6-12-14-2-20
Part number : BNZF6-12-14-2-20
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF6-12-14-2-20 Generic has an inside diameter of 6 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  12 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled flanged bronze bush - BNZF6-12-14-2-16 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF6-12-14-2-16
Deep groove ball bearing - S636-2RS-ZEN ZEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING S636-2RS-ZEN
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    12  G
Description