Oil filled flanged bronze bush BNZF6-10-14-2-8
Part number : BNZF6-10-14-2-8
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF6-10-14-2-8 Generic has an inside diameter of 6 mm, an outside diameter of 10 mm and a length of 8 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61900-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61900-2RS
Oil filled flanged bronze bush - BNZF6-10-14-2-12 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF6-10-14-2-12
  • OUTSIDE DIAMETER
    10  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    4  G
Description