Oil filled flanged bronze bush BNZF32-42-48-5-15
Part number : BNZF32-42-48-5-15
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF32-42-48-5-15 Generic has an inside diameter of 32 mm, an outside diameter of 42 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled flanged bronze bush - BNZF32-42-48-5-32 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF32-42-48-5-32
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    72  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    48  MM
  • FLANGE THICKNESS
    5  MM
Description