Oil filled flanged bronze bush BNZF32-40-45-5-50
Part number : BNZF32-40-45-5-50
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF32-40-45-5-50 Generic has an inside diameter of 32 mm, an outside diameter of 40 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (2 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    155  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    45  MM
  • FLANGE THICKNESS
    5  MM
Description