Oil filled flanged bronze bush BNZF25-30-35-3-40
Part number : BNZF25-30-35-3-40
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF25-30-35-3-40 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 30 mm and a length of 40 mm. It is manufactured in .
  7 parts in stock (17 hours ago )
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    40  MM
  • WEIGHT
    70  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    35  MM
  • FLANGE THICKNESS
    3  MM
Description