Oil filled flanged bronze bush BFMF32-38-44-3-25
Part number : BFMF32-38-44-3-25
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BFMF32-38-44-3-25 Generic has an inside diameter of 32 mm, an outside diameter of 38 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled flanged bronze bush - AG32-38-20 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH AG32-38-20
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    38  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    BFMF
  • WEIGHT
    62  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    44  MM
Description