Oil filled plain bronze bush BNZ70-85-80
Part number : BNZ70-85-80
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ70-85-80 Generic has an inside diameter of 70 mm, an outside diameter of 85 mm and a length of 80 mm. It is manufactured in .
  18 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Anti-vibration mount PM - PM6035-10 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PM PM6035-10
Oil filled plain bronze bush - AS708560 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AS708560
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • WEIGHT
    974  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description