Oil filled plain bronze bush BNZ70-80-60
Part number : BNZ70-80-60
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ70-80-60 Generic has an inside diameter of 70 mm, an outside diameter of 80 mm and a length of 60 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6310-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6310-2RS
Oil filled plain bronze bush - BNZ34-40-50 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ34-40-50
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    473  G
Description