Oil filled plain bronze bush BNZ6-12-25
Part number : BNZ6-12-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ6-12-25 Generic has an inside diameter of 6 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  21 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 689-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 689-2RS
Oil filled plain bronze bush - BNZ6-12-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ6-12-15
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    15  G
Description