Oil filled plain bronze bush BNZ6-12-10
Part number : BNZ6-12-10
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ6-12-10 Generic has an inside diameter of 6 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 10 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6201-2RS-C3 GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6201-2RS-C3
Oil filled plain bronze bush - BNZ6-10-10 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ6-10-10
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description