Oil filled plain bronze bush BNZ45-55-65
Part number : BNZ45-55-65
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ45-55-65 Generic has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 65 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - BNZ45-55-45 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ45-55-45
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    65  MM
  • WEIGHT
    330  G
Description