Oil filled plain bronze bush BNZ45-55-30
Part number : BNZ45-55-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ45-55-30 Generic has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ45-55-60 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ45-55-60
Tapered roller bearing - 30205 GEN
TAPERED ROLLER BEARING 30205
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    146  G
Description