Oil filled plain bronze bush BNZ40-55-60-BG1
Part number : BNZ40-55-60-BG1
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ40-55-60-BG1 Generic has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 60 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BMG60-72-70 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMG60-72-70
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    210  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description