Oil filled plain bronze bush BNZ40-45-30
Part number : BNZ40-45-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ40-45-30 Generic has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 45 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  24 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 3206-B-2RS-TNG-NSK NSK
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 3206-B-2RS-TNG-NSK
Oil filled plain bronze bush - BNZ40-45-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ40-45-20
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    68  G
Description