Oil filled plain bronze bush BNZ35-40-25
Part number : BNZ35-40-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ35-40-25 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 40 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - LS3552 GEN
THRUST WASHER LS3552
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    57  G
Description