Oil filled plain bronze bush BNZ32-36-25
Part number : BNZ32-36-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ32-36-25 Generic has an inside diameter of 32 mm, an outside diameter of 36 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  40 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51205 GEN
THRUST BALL BEARING 51205
Oil filled plain bronze bush - BNZ32-36-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ32-36-30
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    36  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    38  G
Description