Oil filled plain bronze bush BNZ30-38-50
Part number : BNZ30-38-50
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ30-38-50 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 38 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ30-38-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ30-38-30
Piston seal - TP1-34X50X18.40-NBR80 GEN
PISTON SEAL TP1-34X50X18.40-NBR80
  • OUTSIDE DIAMETER
    38  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    140  G
Description