Oil filled plain bronze bush BNZ30-38-45
Part number : BNZ30-38-45
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ30-38-45 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 38 mm and a length of 45 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51206 GEN
THRUST BALL BEARING 51206
Bearing inner race - IR30X35X30 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X30
  • OUTSIDE DIAMETER
    38  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    124  G
Description