Oil filled plain bronze bush BNZ30-35-45
Part number : BNZ30-35-45
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ30-35-45 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 45 mm. It is manufactured in .
  14 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 30207 GEN
TAPERED ROLLER BEARING 30207
Oil filled plain bronze bush - BNZ30-35-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ30-35-30
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    77  G
Description