Oil filled plain bronze bush BNZ30-35-25
Part number : BNZ30-35-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ30-35-25 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  23 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51207 GEN
THRUST BALL BEARING 51207
Oil filled plain bronze bush - BNZ30-35-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ30-35-30
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    46  G
Description