Oil filled plain bronze bush BNZ30-35-10
Part number : BNZ30-35-10
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ30-35-10 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 10 mm. It is manufactured in .
  22 parts in stock (18 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-35X62X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-35X62X10-NBR
Lock nut - KM06 GEN
LOCK NUT KM06
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    17  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description