Oil filled plain bronze bush BNZ25-35-30
Part number : BNZ25-35-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ25-35-30 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6204-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6204-2RSH-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ25-35-25 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ25-35-25
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    95  G
Description