Oil filled plain bronze bush BNZ25-32-30
Part number : BNZ25-32-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ25-32-30 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 32 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  17 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ30-38-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ30-38-30
Cam follower - CFKR52-R-IKO IKO
CAM FOLLOWER CFKR52-R-IKO
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    63  G
Description