Oil filled plain bronze bush BNZ25-32-20
Part number : BNZ25-32-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ25-32-20 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 32 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  7 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-26-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-26-20
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    40  G
Description