Oil filled plain bronze bush BNZ22-28-30
Part number : BNZ22-28-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ22-28-30 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6205-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6205-2RS
Oil filled plain bronze bush - AM283630 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AM283630
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    45  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description