Oil filled plain bronze bush BNZ20-30-25
Part number : BNZ20-30-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-30-25 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 30 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  14 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - AS2035 GEN
THRUST WASHER AS2035
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    65  G
Description